Polskie firmy bukmacherskie cieszą się od wielu lat ogromną popularnością. Liczba osób chcących zarabiać na obstawianiu zakładów nieustannie rośnie. Obecna sytuacja jest jednak bardzo nieprzyjemna zarówno dla firm bukmacherskich jak i tych typerów, którzy do tej pory zajmowali się głównie obstawianiem tradycyjnych dyscyplin sportowych. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie trzeba przejmować się na zapas. Polscy bukmacherzy mają całkiem sporo innych propozycji, które z powodzeniem można obstawiać w każdych okolicznościach, nawet w czasie epidemii. Taką grupą zakładów są chociażby zakłady na esport. Esporty mają to do siebie, że rozgrywki mogą być rozgrywane o każdej porze dnia lub nocy bez względu na niesprzyjające okoliczności takie jak epidemia koronawirusa. Właśnie dlatego wiele osób, które dotychczas obstawiało wyłącznie tradycyjne dyscypliny sportowe, zaczyna interesować się tą grupą zakładów u polskich legalnych bukmacherów online. W niniejszym artykule sprawdzamy, jaka jest oferta esportów u bukmachera STS. 

Zakłady na e-sporty u bukmachera STS online
Zakłady na e-sporty u bukmachera STS online

Esporty w STS – jak to działa?

Esporty to specjalny rodzaj rozgrywek, w których biorą udział gracze z całego świata. Wśród najpopularniejszych gier esportowych znajduje się oczywiście CS:GO oraz LoL. Jest także cała masa innych gier esportowych, które również cieszą się dużym uznaniem wśród polskich użytkowników. Polska firma bukmacherska STS ma dla swoich użytkowników całkiem sporo gier esportowych do obstawiania. Liczba dostępnych zakładów oraz rynków specjalnych także robi wrażenie.

W firmie bukmacherskiej STS możemy obstawiać m.in. takie gry esportowe: CS:GO, LoL, DoT2, Rainbowsix, Rocket League, Warcraft, Starcraft czy Smite. Z pełną listą tytułów można oczywiście zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej tego bukmachera. Trzeba przyznać, że STS to bukmacher z jedną z najlepszych ofert dla fanów esportów w naszym kraju. Wachlarz gier komputerowych do obstawiania jest naprawdę niezwykle szeroki. W związku z pandemią koronawirusa można spodziewać się, że liczba dostępnych tytułów esportowych do obstawiania w STS na pewno będzie rosła. 

W ofercie STS są także Betgames, czyli legalne gry karciane, między innymi, poker online.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Counter Strike w STS – czy obstawianie jest opłacalne? 

Miano najpopularniejszej gry esportowej od wielu lat należy oczywiście do CS’a. Czy typerzy obstawiający tę grę w STS będą zadowoleni? Na pewno. Znajdziemy tam kilkadziesiąt rozmaitych rozgrywek do obstawiania. Sytuacja jest praktycznie taka sama jak w przypadku tenisu ziemnego, gdzie podczas sezonu można znaleźć nawet 30 turniejów na różnym poziomie z całego świata.

Jeśli chodzi o mecze na najwyższym szczeblu w CS:GO, to STS daje nam możliwość obstawiania ponad 50. dodatkowych zdarzeń na jedno spotkanie. Co konkretnie mogą obstawiać zarejestrowani gracze bukmachera STS na CS’a? Handicapy (w tym także rundowe), możemy wskazywać liczbę rund, która odbędzie się na konkretnej mapie, zwycięzców rund pistoletowych czy fakt, czy na konkretnej mapie dana drużyna podłoży bombę czy wręcz przeciwnie. STS wyróżnia się także tym, że pozwala swoim typerom obstawiać osiągi poszczególnych zawodników, np. ile osób zabiją w trakcie jednej rozgrywki. 

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

League of Legends w STS – czy obstawianie jest opłacalne? 

Kolejną grą esportową cieszącą się ogromną popularnością w naszym kraju a także na całym świecie jest League of Legends. Jak pod względem zakładów na League of Legends spisuje się STS? Oczywiście liczba zakładów nie jest tak duża jak na CS’a, jednak trzeba przyznać, że jest także całkiem duża i zróżnicowana. Wśród zdarzeń dodatkowych, które można obstawiać na League of Legends w STS znajdziemy na przykład długość trwania konkretnej rozgrywki, sumę map, handicapy, liczbę zabójstw, pierwszego barona czy smoka, pierwszą wieżę bądź to, który z graczy zabije najwięcej swoich przeciwników. 

Obstawianie CS GO jest coraz popularniejsze i prawdopodobnie nie zmieni się to w najbliższym czasie.

Warto wiedzieć, że oprócz dwóch opisanych tutaj gier esportowych STS ma także całą masę zakładów na inne tytuły esportowe, które opisaliśmy wcześniej. Każdy fan esportów z całą pewnością znajdzie w ofercie STS takie zakłady, które zapewnią mu emocjonującą rozgrywkę a także spory zarobek. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZbuk – bonusy, opinie, oferta zakładów
Następny artykuł5 serwisów online dla tych, którzy tęsknią za kinami
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.