Bierzesz sobie do serca rozmaite wskazówki ze strony ekspertów? Niedługo przystąpisz do zakładania nowego konta bukmacherskiego? W takim razie serdecznie zachęcamy do przeczytania poniższego poradnika. Jakie firmy bukmacherskie wybierać? Dlaczego ta sprawa ma tak kolosalne znaczenie? Sprawdź również, jak można obstawiać zakłady sportowe oraz dowiedz się więcej na temat wpłacania pieniędzy do firm bukmacherskich.

etoto promocje 2023

Jakie podmioty hazardowe wybierać?

Osoby początkujące powinny skupić się przede wszystkim na tym zagadnieniu. A czasami (o zgrozo) jest ono bagatelizowane. Nie można tak robić. Od tego aspektu zależy, czy będziesz mógł swobodnie zarejestrować się, a potem grać. Nie chcesz mieć kłopotów z prawem? W takim razie musisz obstawiać zakłady bukmacherskie w sprawdzonych podmiotach hazardowych. Gdzie można to zweryfikować? Wystarczy wejść na www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Tam są wszystkie podmioty hazardowe, które działają zgodnie z przepisami. Jeśli wybierzesz którąś z tych firm bukmacherskich, to możesz spać spokojnie. Warto zaznaczyć, że ten rządowy portal jest regularnie aktualizowany. Jeśli zatem np. na rynek wejdzie jakaś nowa, legalna firma bukmacherska, to ten fakt zostanie w mig odnotowany. Pamiętaj, by sprawdzać ten serwis internetowy. Ewentualnie warto poszukać informacji bezpośrednio u źródła, czyli na stronie internetowej konkretnego podmiotu hazardowego. Jak dana firma bukmacherska jest legalna, to chętnie dzieli się takimi informacjami ze swoimi Klientami.

Jak możesz obstawiać zakłady sportowe?

Opcji jest tutaj kilka. Warto zaznaczyć, że każda firma bukmacherska np. etoto.pl stara się oferować możliwie jak najbardziej elastyczne usługi. Najlepsze podmioty hazardowe zapewniają nawet trzy opcje. Dawniej najbardziej popularne było typowanie w punktach stacjonarnych. Dzisiaj taka możliwość dalej istnieje, aczkolwiek cieszy się ona zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem. Obecnie możesz również obstawiać live. I taki wariant ma coraz więcej pozytywnych recenzji. Nie da się ukryć, że na skutek tego można grać nie tylko o wiele szybciej, ale także wygodniej. Trzecim wariantem jest możliwość gry dzięki aplikacji mobilnej. To na pewno bardzo dobra opcja dla każdego, kto np. często podróżuje, a chce obstawiać zakłady w czasie delegacji itd.

Jak dokonywać transakcji finansowych w podmiotach hazardowych?

Na tej płaszczyźnie także jest kilka wariantów do wyboru. Jak zdecydujesz się na legalne podmioty hazardowe, to możesz wpłacać/wypłacać pieniądze nawet przy użyciu własnego konta bankowego. Jest to bardzo wygodna opcja. Dzięki temu możesz np. szybko dokonać depozytu, a potem skorzystać z bonusu na start. Każda firma bukmacherska oferuje minimum kilka opcji w tym aspekcie. Warto się z nimi zapoznać, a potem wybrać takie, które będą dla Ciebie najlepsze. Należy też zwracać uwagę na czas obsługiwania transakcji oraz ewentualne opłaty.

Poprzedni artykułObstawianie na żywo zyskuje na popularności. Dlaczego?