Czy grając na wysokie kursy można liczyć się z tym, że pojawi się w naszych statystykach wysoka skuteczność? Warto przez chwilę zatrzymać się przy tym temacie!

Wysokie kursy to wysoka skuteczność?
Wysokie kursy to wysoka skuteczność?

Obstawianie wysokich kursów

Gra na wysokie kursy polega na tym, że gramy tylko i wyłącznie te mecze, gdzie notowania są powyżej 2,50. W ten sposób wystarczy, iż skutecznie obstawimy jedno spotkanie i tym samym samym możemy zarobić więcej, niż w przypadku trzech typów z niskimi kursami.

Niektórzy uważają, że wraz z tym systemem bukmacherskim przychodzi wysoka skuteczność. Czy tak rzeczywiście jest? I tak, i nie. Patrząc na statystyki, potencjalny zysk może być całkiem niezły. Warto jednak podkreślić, że w przypadku takiej strategii nie musimy wygrywać za każdym razem, a więc niekoniecznie skuteczność jest tutaj najważniejsza.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętajmy, że nie wszystkie systemy obstawiania meczów sprawdzają się u każdego. Niektórzy gracze lubią grać dość zachowawczo, a inni dobrze czują się, kiedy mogą trochę zaryzykować. To już tylko od was zależy, na co się zdecydujecie i co – waszym zdaniem – jest dla was najlepsze.

Przede wszystkim – warto sprawdzić grę na wysokie kursy w praktyce. W tym celu wymagane jest posiadanie darmowego konta bukmacherskiego. Wystarczy wejść na www.eFortuna.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny! Proste, prawda? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy można przechytrzyć bukmachera?
Następny artykułJakie ligi najlepiej obstawiać?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.