Wygrywanie u bukmachera to dla jednych totalna bzdura, a dla innych sposób na życie. Czy rzeczywiście da się wyżyć z samego obstawiania meczów? A może jest to tylko często powielany mit?

Wygrywanie u bukmachera. Prawda czy mit?
Wygrywanie u bukmachera. Prawda czy mit?

Jak można wygrać z bukmacherem?

Obstawianie meczów to świetna zabawa i na pewno przekonał się o tym każdy, kto spróbował tego chociaż raz. Nadchodzi jednak w życiu typera taki moment, że zadaje sobie pytanie, czy nie warto by było wygrywać więcej i to regularnie.

Oczywiście, wygrywanie u bukmachera jest możliwe i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Nieprawdą jest też, że strony służące do obstawiania zawsze muszą być górą. Po pierwsze, firmy branżowe zarabiają na marżach. Po drugie, nigdy nie zdarzy się tak, by wszyscy wygrywali. Regularnie zdobywających pieniądze jest stosunkowo niewielu.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób pyta się, czy na bukmacherce można zarobić. Owszem, jest to możliwe, ale potrzeba cierpliwości oraz odpowiedniej wiedzy z dziedziny sportu i nie tylko.

Nie można na pewno powiedzieć, że zarabianie na obstawianiu jest mitem, chociaż nie ma co ukrywać, iż zadanie to nie jest łatwe, a już z pewnością nie każdy nadaje się do zawodu typera.

Jeżeli chcecie w ogóle myśleć o częstych wygrywaniu na kuponach bukmacherskich, musicie poznać całą branżę w praktyce. Najlepiej to zrobić, zakładając darmowy profil gracza na jakiejś stronie do typowania.

Wykorzystaj kod bonusowy „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra u bukmachera bez pieniędzy
Następny artykułMilenium obstawianie bez podatku
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.