Dzięki najnowszemu konkursowi bukmachera Fortuna każdy typer ma szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia na konkurs Pucharu Świata w Zakopanem!

Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem!
Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem!

Promocje bukmacherskie na skoki

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u bukmachera Fortuna. Obowiązuje do dnia 6 stycznia 2019 roku. 

Aby zakwalifikować się się do oferty specjalnej na zakłady na skoki narciarskie, gracz musi postawić kupon zawierający typy z tej dyscypliny sportowej. Minimalna stawka to 10 PLN brutto. 

Organizator oblicza punkty za wygrane oraz przegrane kupony zagrane w trakcie trwania promocji. Liczy się więc nie tylko to, czy gramy skutecznie, czy nie, ale także jak często stawiamy i ile przeznaczamy na obstawianie skoków. 

Do wygrania jest łącznie 30 nagród rzeczowych i bonusowych. Najlepsi z typerów mogą liczyć na podwójne zaproszenie na Puchar Świata w Zakopanem oraz karty podarunkowe o wartości 500 PLN do wykorzystania w Media Markt. 

Fortuna kod promocyjny 2019

Jeżeli nie masz konta w Fortunie, pamiętaj, że możesz dokonać legalnej rejestracji w każdym momencie dnia i nocy, a wszystko zupełnie za darmo. Przy wypełnianiu formularza online opcjonalnie wpisać można kod bonusowy „BETONLINE„. 

Masz pytania dotyczące opisywanej promocji? Skontaktuj się w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta bukmachera Fortuna albo napisz do nas w komentarzu! 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto daje 20 PLN na obstawianie koszykówki!
Następny artykułJak oglądać mecze za darmo online?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.