Legalny bukmacher LvBET ma niespodziankę dla miłośników obstawiania Wirtualnych Sportów. Już teraz sprawdź, jak możesz odebrać bonus 100 PLN!

Wirtualne Sporty LvBET. Bonus 100 PLN!
Wirtualne Sporty LvBET. Bonus 100 PLN!

Wirtualne Sporty w LvBET to wiele dyscyplin sportowych o bardzo dobrych kursach. Dostęp do działu z zakładami tego rodzaju można uzyskać nie tylko za pośrednictwem standardowej strony internetowej bukmachera, ale również w aplikacji mobilnej, która dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOS.

Aby otrzymać bonus LvBET w wysokości do 100 PLN, należy w dniu 6 grudnia dokonać wpłaty na swoje konto bukmacherskie. Im wyższy depozyt, tym lepsza premia – organizator przyznaje dokładnie 50% wartości pierwszej wpłaty dokonanej w czwartek przez gracza!

Jak szukać ustawionych meczów?

W tym przypadku kod promocyjny LvBET nie jest wymagany, ale pamiętaj, że jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, cały czas masz prawo do wpisania takiego hasła bonusowego!

Aktualny kod bonusowy LvBET to: „BETONLINE”

Opisywana promocja jest dostępna tylko i wyłącznie w dniu 6 grudnia. Każdy z graczy może odebrać maksymalnie jedno doładowanie konta w wysokości do 100 PLN.

Wszystkie pieniądze z tej promocji mogą być wykorzystane jedynie w dziale Wirtualne Sporty. Oznacza to, iż nie można ich wydać na obstawianie piłki nożnej czy innych tradycyjnych sportów w standardowej formie.

Masz już konto w LvBET, a obecna oferta nie jest dla Ciebie? Pamiętaj, że cały czas jest szansa na to, by odebrać Totalbet bonus bez depozytu. To obecnie jedna z najpopularniejszych premii wybieranych przez graczy u bukmacherów online!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak szukać ustawionych meczów?
Następny artykułCzy bukmacher jest czynny w niedziele?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.