Masz konto w Etoto? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w soboty i niedziele zapewniał sobie cotygodniowy bonus w wysokości 50 PLN. Poznaj szczegóły i dowiedz się, co zrobić, by obstawiać za darmo!

Weekendowe obstawianie. 50 PLN od Etoto!
Weekendowe obstawianie. 50 PLN od Etoto!

Bonus Etoto 50 PLN

W ramach oferty od legalnego bukmachera Etoto każdy gracz może otrzymywać cotygodniową nagrodę za aktywność w postaci bonusu 50 PLN. Opisywana promocja dotyczy tylko weekendów, a więc okresu, w którym zazwyczaj odbywa się najwięcej imprez sportowych. 

Aby zgarnąć 50 PLN, musisz na początku zapisać się do zabawy Etoto. W tym celu należy wpisać się na oficjalnej stronie promocji „WeekendoGranie”. Warto mieć na uwadze, że jest to warunek, jaki trzeba spełnić w każdym siedmiodniowym cyklu. 

Etoto bonus przyznaje wszystkim, którzy w jeden weekend zagrają co najmniej 3 kupony za stawkę 50 PLN lub wyższą. Kurs ogólny zakładu nie może wynieść mniej niż 1.50, natomiast każdy typ – 1.20 lub więcej. 

Legalny bukmacher Etoto

Dodatkowe pieniądze muszą zostać przez gracza zatwierdzone. W tym celu wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk wyświetlony w specjalnym powiadomieniu pop-up. 

W jednym tygodniu każdy może na konto otrzymać maksymalnie jeden bonus. 50 PLN można wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych na stronie Etoto. 

Masz problem ze znalezieniem bukmachera dla siebie? Przeczytaj opinie o Etoto o przekonaj się, czy jest to portal, który spełni większość twoich wymagań!

Chcesz być na bieżąco z promocjami dotyczącymi obstawiania przez internet? Nasz portal da ci znać o każdym bonusie u legalnego bukmachera! Wystarczy zapisać się do powiadomień! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet bonus na skoki narciarskie. Jak odebrać 50 PLN?
Następny artykułMecze u bukmachera Fortuna
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.