Polujesz na ustawione mecze? Interesuje cię obstawianie przez internet i chciałbyś na nim jak najwięcej zarabiać? Poznaj najważniejsze informacje na ten temat!

Ustawione mecze. Obstawianie przez internet
Ustawione mecze. Obstawianie przez internet

Jak szukać ustawionych meczów?

W Polsce temat ustawionych meczów jest pewnie znany każdemu fanowi piłki nożnej i nie tylko. Mimo że obecnie o takich procederach słyszy się coraz mniej, cały czas na forach bukmacherskich dostępne są aktywne wątki opisujące różnego rodzaju kombinacje drużyn czy też poszczególnych zawodników.

Mówi się, że ustawione mecze to znakomity sposób na zarobek. Logika podpowiada nam, iż tak jest, bo przecież nie da się przegrać zakładu, gdy wynik konkretnego spotkania jest już przesądzony.

Problem polega jednak na tym, że my niekoniecznie musimy mieć pewne i sprawdzone informacje. Wysokie kursy na pierwotnego faworyta niekoniecznie muszą oznaczać, że w danym meczu padnie „niespodziewany” rezultat, a właśnie tak wydaje się większości początkujących graczy.

Ustawki bukmacherskie

Najlepsze ligi do obstawiania układów i układzików to przede wszystkim rozgrywki na Bliskim Wschodzie oraz Afryce. Sporo da się też zarobić na „fixach” w niższych ligach w Europie, w tym także i Polsce.

Podstawowa trudność jest – mimo wszystko – cały czas taka sama: trudno jest znaleźć sprawdzone źródło informacji o sprzedanych, oddanych czy kupionych meczach. Nie do końca nam się wydaje, by fora były w tej kwestii rzetelne do granic możliwości.

Jeżeli lubicie bawić się w szukanie pewniaków wśród nie-pewniaków, dobrym rozwiązaniem mogą być dla was Zakłady Na Żywo. Nie brakuje w nich okazji do zagrania po naprawdę dobrych kursach!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze u bukmachera Fortuna
Następny artykułJak obstawić mecz na stronie STS?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.