Nie brakuje na polskim rynku stron, które oferują typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety promocji tego rodzaju?

Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?
Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?

Przy zakładaniu konta u bukmachera bardzo często jesteśmy informowani o możliwości zgarnięcia premii na start. Bardzo często jest ona przyznawana w formie zakładu bez ryzyka, czyli tak zwanego freebetu.

Jak to się właściwie odbywa? Jest to dość proste do wytłumaczenia. Gramy tak, jak za własne pieniądze, jednak w przypadku przegranej – tracimy środki bukmachera. Wygrana natomiast zostaje na naszym koncie i możemy ją przeznaczać na kolejne kupony.

Świat, oczywiście, nie byłby sobą, gdyby dał nam cokolwiek za darmo. Zwrot przegranych u bukmachera ma nie tylko zalety, ale także i pewne wady. Warto sobie je uświadomić, by później nie oskarżać nikogo o oszustwo!

Premia na start w Forbet

Miejcie na uwadze, że dodatkowe środki od bukmachera trzeba obrócić, czyli postawić wymaganą ilość razy. Niektóre firmy stawiają naprawdę trudne warunki i jest mało prawdopodobne, że uda wam się je spełnić.

Freebet też ma pewne ograniczenia co do typów, jakie możemy grać. Nie ma w naszym kraju bukmachera, który pozwoliłby nam darmowe pieniądze postawić na kilka pewniaków po niskich kursach. Nie do końca jest zatem tak, że typujemy to, na co mamy ochotę.

Bonus bez depozytu i premia na start – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?
5 (100%) 2 votes