Nie brakuje na polskim rynku stron, które oferują typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety promocji tego rodzaju?

Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?
Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?

Obstawianie meczów bez ryzyka

Przy zakładaniu konta u bukmachera bardzo często jesteśmy informowani o możliwości zgarnięcia premii na start. Bardzo często jest ona przyznawana w formie zakładu bez ryzyka, czyli tak zwanego freebetu.

Jak to się właściwie odbywa? Jest to dość proste do wytłumaczenia. Gramy tak, jak za własne pieniądze, jednak w przypadku przegranej – tracimy środki bukmachera. Wygrana natomiast zostaje na naszym koncie i możemy ją przeznaczać na kolejne kupony.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Świat, oczywiście, nie byłby sobą, gdyby dał nam cokolwiek za darmo. Zwrot przegranych u bukmachera ma nie tylko zalety, ale także i pewne wady. Warto sobie je uświadomić, by później nie oskarżać nikogo o oszustwo!

Miejcie na uwadze, że dodatkowe środki od bukmachera trzeba obrócić, czyli postawić wymaganą ilość razy. Niektóre firmy stawiają naprawdę trudne warunki i jest mało prawdopodobne, że uda wam się je spełnić.

Freebet też ma pewne ograniczenia co do typów, jakie możemy grać. Nie ma w naszym kraju bukmachera, który pozwoliłby nam darmowe pieniądze postawić na kilka pewniaków po niskich kursach. Nie do końca jest zatem tak, że typujemy to, na co mamy ochotę.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie meczów bez rejestracji
Następny artykułGra u bukmachera bez pieniędzy
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.