Bukmacher Totalbet przygotował dla swoich graczy specjalny konkurs, w którym do zdobycia są podwójne wejściówki na galę FEN 24!

Totalbet rozdaje bilety na FEN 24!
Totalbet rozdaje bilety na FEN 24!

Totalbet FEN 24

Bukmacher Totalbet jest oficjalnym sponsorem gali, która 16 marca odbędzie się na warszawskim Torwarze. W ramach najnowszej oferty, do zdobycia są trzy podwójne wejściówki na imprezę.

Aby zgarnąć bilety na galę Fight Exclusive Night, wystarczy postawić dowolny zakład AKO bądź SOLO z oferty przedmeczowej lub LIVE bukmachera Totalbet.

forbet kod promocyjny 2019
forbet kod promocyjny 2019

14 marca nastąpi wyłonienie trzech szczęśliwców, którzy otrzymają po dwa bilety na FEN 24. Organizator oferty przyzna wejściówki osobom z najwyższymi wygranymi kursami.

Konkursy bukmacherskie 2019

Pamiętaj, że do tej promocji trzeba się zgłosić. Aby to zrobić, wystarczy napisać wiadomość e-mail do Totalbet i zawrzeć w niej prośbę o bilety na FEN 24.

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Totalbet, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Formularz online wypełnia się dosłownie w kilka sekund, a podczas rejestracji nie ma mowy o weryfikacji danych!

Każdy nowo zarejestrowany w Totalbet może otrzymać 25 PLN jako bonus bez depozytu. Przy pierwszej wpłacie czeka na graczy także nawet 500 PLN w formie premii 100% wartości złożonej wpłaty.

Bilety od Totalbet nie będą wysyłane do laureatów. Każdy z nich będzie mógł odebrać wejściówki tuż przed samym startem imprezy w stolicy naszego kraju.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacja Etoto na telefon. Pobieranie i obstawianie online
Następny artykułForbet sprawdzanie kuponu online. Zobacz, jak to zrobić!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.