Bukmacher Totalbet na każdy dzień tego tygodnia przygotował dla graczy zwrot 100% stawki w wysokości 40 PLN! Dowiedz się już teraz, jak nie tracić na porażkach w Wirtualnych Sportach!

Totalbet daje codziennie 40 PLN zwrotu na Wirtualne Sporty!
Totalbet daje codziennie 40 PLN zwrotu na Wirtualne Sporty!

Totalbet zwrot na Wirtualne Sporty

Promocja jest dostępna w dniach od 11 do 17 czerwca. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, nie musisz się nigdzie zapisywać. Twoim jedynym zadaniem jest stawianie kuponów na Wirtualne Sporty Totalbet.

Każdego dnia można otrzymać 100% zwrotu stawki. Liczą się tylko pierwsze kupony postawione danego dnia. Cashback, oczywiście, dostępny jest jedynie dla osób, które nie trafią swoich typów.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Codzienny bonus w Totalbet

Uwaga! Nie można stawiać na tradycyjne dyscypliny sportowe, jeśli chce się otrzymać cashback w Totalbet. Każdego dnia można zgarnąć maksymalnie 40 PLN, co daje łącznie 280 PLN w całym okresie trwania promocji.

Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Totalbet, możesz je założyć w każdej wolnej chwili za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Przypominamy, że nowym graczom przysługuje bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN, a przy pierwszej wpłacie – nawet 500 PLN!

Stawka w tej promocji musi wynosić 40 PLN. W ciągu doby można otrzymać tylko jeden bonus na konto.

Dodatkowe środki trzeba przed wypłatą obrócić. Szczegóły na temat warunków w tej sprawie znajdziesz w regulaminie promocji na stronie Totalbet.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za gole Polaków. Forbet płaci 20 PLN!
Następny artykułObstawianie na BetClic.pl. Start z bonusem 500 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.