Bukmacher Totalbet przygotował dla swoich graczy bonus 50 PLN na skoki narciarskie. Przekonaj się, w jaki sposób możesz go odebrać!

Totalbet bonus na skoki narciarskie. Jak odebrać 50 PLN?
Totalbet bonus na skoki narciarskie. Jak odebrać 50 PLN?

Totalbet bonus 2019

Najbardziej znaną promocją opisywanego bukmachera jest Totalbet bonus bez depozytu. Na skoki narciarskie Zakopane 2019 nie mogło jednak w tym portalu zabraknąć ciekawej premii za obstawianie zawodów w stolicy polskiej zimy. 

Co należy zrobić, by otrzymać premię w wysokości 50 PLN? Zasady są bardzo proste i co bardzo ważne – wcale nie trzeba się zapisywać do promocji, by z niej skorzystać! 

W ramach oferty, która obowiązuje w dniach 18.01.2019 od godziny 12 do 20.01.2019 do godziny 23.59, każda osoba zarejestrowana u bukmachera Totalbet ma prawo do otrzymania prezentu w wysokości 50 PLN.

Jak odebrać bonus w Totalbet?

Warunek jest prosty: w okresie objętym promocją należy zagrać dwa różne kupony AKO bądź SOLO na zawody w Zakopanem. Każdy z kuponów musi być zagrany za co najmniej 50 PLN.

W kuponie kwalifikacyjnym nie może znajdować się żadne zdarzenie, które nie jest związane z Pucharem Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Można za to mieszać grę LIVE z PREMATCH. 

Uwaga! Totalbet nie przyznaje bonusu automatycznie. Aby go odebrać, należy wyrazić taką chęć poprzez napisanie specjalnej wiadomości e-mail. Szczegóły na ten temat dostępne są w oficjalnym regulaminie promocji. 

Nie masz konta u bukmachera organizującego tę akcję? Żaden problem! Profil gracza da się założyć już w kilka chwil, ponieważ Totalbet nie wymaga natychmiastowej weryfikacji danych! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN za karnet na mecze Stali Mielec
Następny artykułWeekendowe obstawianie. 50 PLN od Etoto!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.