Czytając o tym, że na stronie STS dostępny jest legalny poker w internecie, wiele osób pomyśli sobie, iż to nic innego jak jedno wielkie oszustwo. A jak to wygląda w rzeczywistości?

STS legalny poker w internecie. Oszustwo czy nie?
STS legalny poker w internecie. Oszustwo czy nie?

Poker legalny w STS. Czy to prawda?

Legalne granie w pokera to coś niemożliwego? Okazuje się, że nie do końca, a bukmacher STS doskonale to udowadnia. Właśnie w tym portalu do obstawiania dostępne są karty na pieniądze.

W ofercie STS Betgames, czyli działu z karciankami na pieniądze, znaleźć można nie tylko poker, ale również bakarat oraz grę wojna. Jeżeli ktoś chociaż przez chwilę interesował się kasynami online, na pewno doskonale zna wszystkie te propozycje.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Poker w STS to oszustwo?

STS Poker to nie rywalizacja z innymi typerami, a gra przeciwko krupierowi. Chodzi tutaj o obstawianie tego, komu uda wygrać się dane rozdanie – graczowi czy wirtualnemu pracownikowi bukmachera.

Aby obstawiać karty online na pieniądze, wystarczy posiadać darmowe konto na stronie marki STS. Założenie profilu gracza nie jest skomplikowane i zajmuje niewiele czasu. Dobra wiadomość jest także taka, iż na starcie nie jest wymagana weryfikacja danych z dowodem osobistym.

Warto dodać, że każdy gracz może wpisać przy rejestracji specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. Na start dla nowych klientów STS przygotował 29 PLN bez wpłaty i do 1200 złotych za pierwszy przelew.

Promocja powitalna jest ograniczona czasowo. Jeżeli komuś przypadła do gustu, na pewno powinen przemyśleć, czy nie warto dokonać rejestracji od razu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.