STS Betgames, czyli legalne karty – lub jak kto woli gry karciane. Jak odebrać 29 PLN jako bonus bez depozytu? Nie wszyscy znają jeszcze kod promocyjny!

STS Betgames. Bonus bez depozytu 29 PLN do odebrania!
STS Betgames. Bonus bez depozytu 29 PLN do odebrania!

STS bonus bez wpłaty. Ile można zyskać na start?

Aby grać w STS Betgames potrzebne jest nam darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.STS.pl. Tylko z kontem można grać w karty jak poker, bakarat oraz wojna. STS poker online dostępne jest pod tą samą stroną internetową co standardowe zakłady.

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS może przy rejestrowaniu konta wpisać kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? Słowo bonusowe to BETONLINE, a dzięki niemu do zdobycia jest 29 PLN bez wpłaty.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Oferta specjalna dostępna jest dla każdego, ale tylko pod warunkiem, że jeszcze nie zakładał konta na www.STS.pl. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Tylko z kodem możliwe jest odebrania kasy bez depozytu w wysokości 29 PLN!

STS kod promocyjny BETONLINE

Jak rejestruje się konto z bonusem? W tym przypadku nawet osoby początkujące nie powinny mieć większych problemów. Wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego, a w nim do wpisania kodu BETONLINE:

Odebranie 29 PLN oraz premii do 1200 PLN to dopiero początek! Każda osoba zarejestrowana u bukmachera ma szansę zgarnąć jeszcze więcej przy okazji różnego rodzaju promocji specjalnych organizowanych w STS.

Kiedy już zlecamy pierwszą wpłatę, na nasze konto trafia jej podwójna wartość, czyli 100% do kwoty 1200 PLN! Tym samym na dobry początek możemy na grę mieć nawet 2400 PLN!

Karty w STS. Premia do 1229 PLN dla każdego!

Granie w karty w STS jest w stu procentach legalne. Podobnie ma się sprawa z obstawianiem meczów u tego bukmachera. Jeżeli ktoś chce, może w każdej chwili sprawdzić, jak działa to w praktyce.

Na naszej stronie zawsze informujemy o bonusach specjalnych, także tych w STS Betgames. Bądźcie z nami na bieżąco, by niczego nie przegapić!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u legalnych bukmacherów. Bonusy 2020
Następny artykułKiedy powinniśmy się spodziewać dema Skyrim 6?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.