PZBuk to legalny polski bukmacher, który swoją siedzibę ma w Warszawie. Marka zależna jest od europejskiej sp. z o.o. Cherry Online. Przedsiębiorstwo choć ma niespełna jeden rok to rozwija się w sposób dynamiczny i dostosowany do oczekiwań użytkowników. Bukmacher w swojej ofercie posiada wiele przystępnych benefitów, m. in. bonus od pierwszego depozytu do 500 PLN, prawie 40 dyscyplin sportowych oraz estetycznie zaprojektowaną stronę internetową w kolorze czerwieni. Sam design ma odwzorowywać charakter marki i kojarzyć się z późnym okresem PRL-u – podkreślają to czarno-białe grafiki umieszczone w niektórych częściach serwisu. Przeczytaj poniższy artykuł, aby jeszcze lepiej poznać dostępne promocje, zakres oferty, jak i opinie pisane przez zwolenników zakładów wzajemnych.

PZbuk - bonusy, opinie, oferta zakładów
PZbuk – bonusy, opinie, oferta zakładów

Czy warto założyć własne konto w PZBuk? Krótko o ofercie

Konto w PZBuk może założyć każdy, kto ukończył 18. lat i posiada dokument poświadczający jego tożsamość (dowód osobisty lub paszport). Proces rejestracji zrealizujemy wchodząc pod oficjalny adres pzbuk.pl i klikając w zielony przycisk „zarejestruj się” w prawym górnym rogu interfejsu. Uzupełniamy formularz swoimi danymi, a następnie weryfikujemy konto za pomocą danych podanych na dowodzie lub paszporcie. Opcjonalnie jako obywatele Polski wpisujemy nr PESEL. Jeśli za pierwszym razem zamierzamy wpłacić więcej niż 500 PLN to podczas drugiego etapu dobrze będzie wpisać kod promocyjny o treści „BETONLINE” – zwiększy on limit bonusu o dodatkowe 100 PLN.

Oferta bukmachera jest rozbudowana w umiarkowanym stopniu. Usatysfakcjonowane poczują się osoby lubujące się w tradycyjnych sportach zespołowych: piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, futbolu amerykańskim, futbolu australijskim, unihokeju czy rugby. Swojo poczują się gracze, którzy w swoim interesie mają obstawianie badmintona, bandy, kolarstwa, żużla, mma, boksu, sportów zimowych, tenisa stołowego, tenisa, rzutek i rugby league. Nie zawiodą się najwięksi zapaleńcy gier komputerowych. PZBuk w swoim e-sportowym zapleczu posiada LoLa, StarCrafta II, zakłady CS:GO, Rocket League, King of Glory i Hearthstone.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Sporty Wirtualne, Zakłady Na Żywo PZbuk

Administracja PZBuk podobnie jak inni operatorzy wkraczający na rynek podąża za trendami, dzięki czemu skorzystamy z funkcji zakładów na żywo i sportów wirtualnych. Pierwsza opcja jak najbardziej na plus – pozwoli typować wydarzenia już po ich rozpoczęciu – świetna okazja dla osób dogłębnie analizujących każdy element sportowych wydarzeń. Druga kategoria – wirtualne sporty większości osobom kojarzy się w sposób ambiwalentny – jedni będą ucieszeni z uwagi na krótki czas trwania wydarzeń, inni z kolei powiedzą, że to bezwzględna hazardowa zabawa.

Bonusy na dobry start – tym razem bez zakładu bez ryzyka

PZBuk w kontekście bonusów niestety nie króluje. Nic dziwnego, bo na rynku ma już ponad 10 konkurentów, którzy swoich graczy zasypują regularnymi promocjami. W tym przypadku do czynienia mamy z jedną kluczową promocją na zakłady wzajemne. Czasem, gdy obstawimy kupon w określonej kombinacji wpadnie dodatkowy procent do wygranej. Jak wygląda ta oferta w przybliżeniu?

PZbuk online obstawianie
PZbuk online obstawianie

Pierwszy bonus powitalny zostanie nam przyznany pod warunkiem wpłacenia co najmniej 100 zł na swoje konto w PZBuk. Dlaczego aż tyle? Warunkiem wzięcia udziału jest konieczność zawarcia zakładu właśnie na taką kwotę. Jeśli to zrobimy to awansujemy do drugiego etapu, gdzie musimy się już nieco bardziej wykazać. Otrzymujemy równowartość swojej wpłaty (100%). Całość pieniędzy na swoim koncie musimy obrócić 4 razy z kuponami AKO po kursie sumarycznym min. 2.0. Gdy się uda, środki są gotowe do wypłaty.

Mobilny PZBuk – granie na telefonie

Inne promocje śmiało można nazwać swoistym dodatkiem do codzienności. Na urządzeniach mobilnych skorzystamy z zakładów kardio – usługi pozwalającej na wytypowanie przedziału czasowego, w którym padnie kolejna bramka. Kombodoładowanie to promocja zwiększająca nasze wygrane przy obstawianiu kuponów AKO piłki nożnej w ligach: Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue I, Liga Europy, Liga Mistrzów i Ekstraklasa. Wspierane są też mecze polskiej reprezentacji w czasie rozgrywek towarzyskich, w Lidze Narodów. Premię otrzymamy także w przypadku e-sportu.

PZbuk zakłady na żywo
PZbuk zakłady na żywo

Typerzy tenisa, którzy lubią długie kupony mogą przesłać kupon AKO. W zależności od liczby wydarzeń otrzymamy odpowiedni procent do wygranej. W ten sposób osiągniemy nawet dodatkowe 30% do wygranej. Gdy obstawiamy kupony wielokrotne to bardzo często mamy tendencję do emocjonalnego obstawiania niektórych wydarzeń. Jeśli w trakcie rozstrzygania poszczególnych selekcji na kuponie stwierdzimy, że jakaś z nich skazana jest na porażkę – kupon możemy zamknąć odbierając wygenerowaną dotychczas sumę.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKiedy powinniśmy się spodziewać dema Skyrim 6?
Następny artykułZakłady na e-sporty u bukmachera STS online
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.