Jeżeli myślicie o założeniu konta u bukmachera Forbet, prawdopodobnie zainteresuje was, jaka premia na start jest obecnie dostępna w tym portalu!

Premia na start w Forbet
Premia na start w Forbet

W Forbet bonusy na start

Chcąc grać u bukmachera Forbet, możemy albo udać się do punktów stacjonarnych, albo dokonać rejestracji online. Ta druga opcja jest zdecydowanie wygodniejsza i to właśnie ona jest rekomendowana przez większość profesjonalnych graczy.

Wypełnienie formularza w Forbet nie wymaga poświęcenia wielu minut wolnego czasu. Tak naprawdę cały proces trwać może nawet niecałe 60 sekund i jest to wcale przesadzone. Jedyne o czym musimy pamiętać, to wymagana weryfikacja danych, czyli konieczność wysłania skanu dokumentu tożsamości!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Przy dokonaniu rejestracji możemy otrzymać bonus powitalny. Na ten moment są one aż trzy – każdy otrzymuje się za kolejną wpłatę. Przy każdym doładowaniu konta możemy zyskać po 400 PLN, z czego najwięcej, bo 100% wartości depozytu, zgarnia się przy wpłacie numer jeden.

Wypłata bonusów od pierwszych trzech depozytów do bukmachera Forbet wygląda na ten moment następująco:

  • 100% do 400 PLN za pierwszy depozyt
  • 75% do 400 PLN za drugi depozyt
  • 50% do 400 PLN za trzeci depozyt

Z każdej premii można skorzystać tylko jeden raz. Jest także sposób na to, by zyskać nieco więcej. W tym celu wystarczy przy dokonywaniu rejestracji wpisać specjalny kod bonusowy. Na ten moment aktualny brzmi: „BETONLINE”.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są opinie graczy o Etoto?
Następny artykułFortuna bukmacher. Jakie godziny otwarcia?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.