W każdym tygodniu LvBET pozwala graczom odebrać nawet 25% wygranych więcej. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tego bonusu?

Podwyższone wygrane w LvBET. Jak odebrać bonus?
Podwyższone wygrane w LvBET. Jak odebrać bonus?

Premia LvBET dla graczy

Oferta specjalna organizowana jest przez LvBET regularnie od 2017 roku, a jej nazwa to „Multikozak”. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, musisz zagrać kupon AKO składający się z minimum czterech zdarzeń. 

Stawka twojego zakładu kwalifikacyjnego nie może wynieść mniej niż 10 PLN, a ogólny kurs kuponu musi mieć wartość minimum 3.0. 

Powiększenie wygranych zależy od tego, ile typów gracz zamieści w kuponie promocyjnym. Do zdobycia jest nawet 25% wygranych ekstra, co jest naprawdę pokaźnym doładowaniem zwycięskich środków!

Ekstra wygrane LvBET

  • 4 typy – 7,5% wygranych więcej
  • 5 typów – 10% wygranych więcej
  • 6 typów – 15% wygranych więcej
  • 7 typów – 20% wygranych więcej
  • 8 typów – 25% wygranych więcej

Dodatkowe pieniądze przyznawane są tylko osobom, które zgłoszą drogą e-mailową numer kuponu rozliczonego jako wygrany. Od poniedziałku do niedzieli można otrzymać maksymalnie jeden bonus. 

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty, musisz założyć konto na stronie bukmachera LvBET. Zrobisz to poprzez wypełnienie formularza online, do którego odnośnik znajdziesz poniżej! 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak oglądać mecze za darmo online?
Następny artykuł50 PLN za karnet na mecze Stali Mielec
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.