Każdy nowy gracz zarejestrowany na stronie BetClic.pl może zaliczyć start ze specjalnym bonusem 1000 PLN! Jak dokładnie działa aktualna promocja na start? Przekonaj się już teraz!

Obstawianie na BetClic.pl. Start z bonusem 1000 PLN!
Obstawianie na BetClic.pl. Start z bonusem 1000 PLN!

Bonus na start w BetClic Online

Legalny bukmacher BetClic działa na polskim rynku już od pewnego czasu, a wiele osób nadal nie odebrało jeszcze u niego bonusu powitalnego. Czy warto to zrobić? To już każdy musi ocenić sam!

Przy rejestracji konta w BetClic Polska do zdobycia jest do 1000 PLN premii startowej. Sprawa jest prosta: dokonujesz pierwszej wpłaty na konto, a bukmacher daje ci 100% jego wartości w formie prezentu.

bukmacher betclic bonus online
bukmacher betclic bonus online

Mimo że do zgarnięcia jest nawet 1000 PLN, możesz otrzymać także mniejszą kwotę. Wszystko zależy od twoich możliwości i strategii obstawiania!

BetClic Polska wpłata z premią

Bonus BetClic działa tak, że poradzi sobie z nim nawet osoba o małym doświadczeniu bukmacherskim.

Uwaga! Tylko przy zakładaniu konta możesz wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Wpisujesz go w jedną z rubryk przy wypełnianiu formularza online!

Jak odebrać premię na start w BetClic? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Zakładasz konto, wypełniając formularz rejestracyjny
  3. Dokonujesz pierwszego przelewu
  4. Odbierasz bonus 100%
  5. Premia maksymalna to nawet 1000 PLN. Można ją wykorzystać na obstawianie online!

Bonus powitalny można otrzymać tylko jeden raz. Miej to na uwadze i przygotuj możliwie jak największy bonus na początek!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Obstawianie na BetClic.pl. Start z bonusem 1000 PLN!
5 (100%) 2 vote[s]