Każdy nowy gracz zarejestrowany na stronie BetClic.pl może zaliczyć start ze specjalnym bonusem cashback 500 PLN! Jak dokładnie działa aktualna promocja na start? Przekonaj się już teraz!

betclic kod promocyjny cashback
Darmowy kod promocyjny Betclic – Cashback 500 PLN za darmo

Bonus na start w BetClic Online

Legalny bukmacher BetClic działa na polskim rynku już od pewnego czasu, a wiele osób nadal nie odebrało jeszcze u niego bonusu powitalnego. Czy warto to zrobić? To już każdy musi ocenić sam!

Przy rejestracji konta w BetClic Polska do zdobycia jest do 500 PLN premii startowej. Sprawa jest prosta: Betclic oferuje bonus w postaci Cashbacku, czyli zwrotu za przegrany pierwszy kupon.

bukmacher betclic bonus online
bukmacher betclic bonus online

Mimo że do zgarnięcia jest nawet 500 PLN, możesz otrzymać także mniejszą kwotę. Wszystko zależy od twoich możliwości i strategii obstawiania!

BetClic Polska wpłata z premią

Bonus BetClic działa tak, że poradzi sobie z nim nawet osoba o małym doświadczeniu bukmacherskim.

Uwaga! Tylko przy zakładaniu konta w Betclic można wykorzystać kod promocyjny „KOD500„. Wpisujesz go w jedną z rubryk przy wypełnianiu formularza online!

Jak odebrać premię na start w BetClic? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Wchodzimy na BetClic.pl
  2. Zakładamy konto, wypełniając formularz rejestracyjny
  3. Dokonujemy pierwszego przelewu
  4. Jeśli kupon zostaje przegrany to Betclic zwraca stawkę kuponu
  5. Premia maksymalna to nawet 500 PLN. Można ją wykorzystać na obstawianie online!

Bonus powitalny w Betclic można otrzymać tylko jeden raz. Warto mieć to na uwadze i przygotować na możliwie jak największy bonus na początek!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet daje codziennie 40 PLN zwrotu na Wirtualne Sporty!
Następny artykułBetClic w Polsce daje cashback 500 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.