MŚ U-20 w tym roku wyjątkowo interesują Polaków, gdyż to właśnie w naszym kraju odbędzie się ten turniej. Bukmacher LV BET na tę okazję przygotował promocję z ekstra nagrodami!

Obstawianie MŚ U-20. LV BET przygotował konkurs z nagrodami!
Obstawianie MŚ U-20. LV BET przygotował konkurs z nagrodami!

Promocje bukmacherskie LV BET

LV BET pozwala każdemu zarejestrowanemu graczowi na zbieranie punktów promocyjnych w ramach oferty na MŚ U-20. Jeżeli do tej pory nie grałeś u tego bukmachera, w każdej chwili możesz założyć sobie konto!

Wypełnienie formularza online to w LV BET dosłownie kilka chwil, szczególnie, iż obecnie nie trzeba przechodzić przez pełną weryfikację! Warto też dodać, że LV BET kod promocyjnyBETONLINE” daje na start 20 PLN bez depozytu!

etoto freebet za darmo online
etoto freebet za darmo online

Promocja na obstawianie MŚ U-20 startuje w dniu 23 maja, czyli tak samo jak sama impreza. W ramach ligi typerów gracze zbierają punkty i walczą o jak najwyższe miejsca w rankingu.

Konkurs typerski z nagrodami

Łącznie bukmacher LV BET przygotował piętnaście nagród dla najlepszych. Miejsce numer jeden to premia w wysokości 3000 PLN, natomiast lokata piętnasta pozwala na zdobycie 200 PLN.

Poniżej znajdziesz strukturę wypłat. Oficjalny ranking jest zawsze dostępny na stronie LV BET, natomiast jego aktualizacje następują w poniedziałki i czwartki.

lvbet promocja. Ile można wygrać?
lvbet promocja. Ile można wygrać?

Czy musisz skutecznie obstawiać, by mieć szansę na zwycięstwo? Absolutnie nie, a to dlatego, że punkty liczone są również za przegrane kupony!

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto bonus na maj 2019. 20 PLN bez depozytu + 1000 PLN!
Następny artykułBonus za gole Polaków. Forbet płaci 20 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.