Nie wszystkim uśmiecha się zakładać konto u bukmachera. Warto jednak przez chwilę przyjrzeć się temu, czy możliwe jest obstawianie meczów bez rejestracji!

Obstawianie meczów bez rejestracji
Obstawianie meczów bez rejestracji

Obstawianie u bukmachera bez konta

W Polsce legalni są zarówno bukmacherzy przez internet, jak i zakłady bukmacherskie naziemne. Jeżeli zdecydujecie się obstawiać w zaciszu swojego domu, musicie liczyć się z tym, że będziecie potrzebowali konta gracza na stronie do gry.

Nie brakuje na naszym rynku ciekawych firm bukmacherskich online. Niestety, w żadnej z nich nie ma opcji pozwalającej na obstawianie bez rejestracji. Proces zakładania konta – co prawda – nie jest wyjątkowo czasochłonny, ale są takie osoby, które na jego myśl wyjątkowo się krzywią.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli nie chcecie przesyłać bukmacherowi skanu swoich dokumentów tożsamości, powinniście wziąć pod uwagę zarejestrowanie się w Totalbet. Na ten moment jest to jedyny portal, gdzie można założyć tak zwane konto tymczasowe. Jego otwarcie zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund!

Zupełnie inaczej wygląda kwestia typowania w punktach naziemnych. Tradycyjne obstawianie w oddziałach jest dostępne dla każdej pełnoletniej osoby, a podczas grania kuponów nie musimy zakładać specjalnych kart, wpisywać gdzieś swoich danych i tym podobnych.

Tym nie do końca zdecydowanym – mimo wszystko – radzimy dokonać rejestracji u bukmachera online. Wszystko trwa bardzo szybko, a taki profil zakłada się raz na całe życie. Wygoda w przypadku typowania przez internet jest nie do opisania!

Obstawianie meczów przez internet? Sprawdź bonus na www.Etoto.pl!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak otrzymać zwrot przegranych w Etoto?
Następny artykułTypowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.