Data urodzenia, kilka cyfr z numeru PESEL, a może połączenie ulubionych liczb? Każdy ma swój sposób na obstawianie szczęśliwych numerów – niezależnie czy chodzi tu o loterię, czy grę w ruletkę. Wielu graczy nie ma oporów przed skorzystaniem z pomocy wróżki lub zaufaniem wróżbie z chińskiego ciasteczka przed rozpoczęciem gry w kasynie online czy poker w STS.

Czy da się przewidzieć, na jakie liczby warto postawić w grze?

Jeśli stale poszukujesz porad mówiących o tym, jak wygrać na loterii, z pewnością znajdziesz wiele wskazówek, które niestety nigdy nie działają. Przeróżne osoby tworzą wiele skomplikowanych schematów, wybierając określone konfiguracje cyfr lub budując oprogramowanie, które w teorii powinno pomóc w trafniejszym wybieraniu zwycięskich numerów. Jedno jest jednak faktem – nie ma możliwości przewidzenia liczb, które padną na loterii lub miejsca, w którym zatrzyma się piłeczka ruletki. Gry losowe są całkowicie nieprzewidywalne, więc najlepsze, co możesz zrobić, to po prostu trzymać mocno kciuki, aby Twoje liczby okazały się tymi zwycięskimi.

Czy da się w jakikolwiek sposób zwiększyć szanse na wygranie loterii? Przydatne mogą okazać się poniższe wskazówki:

  1. Zwiększ prawdopodobieństwo wygranej – w tym celu niezbędne może okazać się kupowanie większej ilości losów na loterii. Niektórzy proszą o takie kupony gości zaproszonych na przyjęcie urodzinowe lub ślub – wśród setek kuponów łatwiej jest znaleźć odpowiednie liczby! Wadą tego rozwiązania jest jednak to, że prawdopodobnie będziesz musiał zwiększyć ilość wydanych pieniędzy, aby wygrać nagrodę, której wartość, może w pełni nie zrekompensować Ci strat.
  2. Nie wybieraj kolejnych cyfr – jeśli grasz na loterii, w której wygrywa pięć liczb, wybierz takie, które nie występują kolejno po sobie. Rzadko kiedy wygrane dotyczą kolejnych liczb np. 1, 2, 3, 4, 5.
  3. Bierz udział w mniej popularnych loteriach – możliwe, że Twoja szansa na wygraną zwiększy się, gdy zmniejszy się liczba potencjalnych rywali w drodze po wygraną. Nie chciałbyś przecież dzielić się nagrodą z kimś, kto postanowił obstawić te same liczby, prawda?
  4. Pamiętaj o podstawach – każda liczba w loterii ma dokładnie takie samo prawdopodobieństwo, że zostanie wylosowana jako zwycięski numer. Nie ma oprogramowania, które mogłoby przewidzieć dokładną wygraną liczbę, ani matematycznych metod, które pozwolą obliczyć, na co postawić tym razem (np. bazując na poprzednich wynikach losowań).
  5. Nie daj się ponieść gorączce kumulacji – niektórzy ludzie wydają zbyt dużo, gdy pula w grze rośnie do gigantycznych rozmiarów. Kupują setki kuponów tłumacząc sobie, że wygrana odbije im te wydatki.

Pamiętaj, aby strzec się osób, które próbują wykorzystać marzenia ludzi o wygranej na loterii. Zawsze kupuj losy tylko od autoryzowanych sprzedawców loterii i nigdy nie płać z góry, aby otrzymać zwycięską nagrodę na loterii.

Wystrzegaj się sprzedawców, chcących wcisnąć Ci sprawdzone oprogramowanie do typowania zwycięskich numerów lub podając Twoje szczęśliwe cyfry bazując na wróżbach i astrologii.

Granie powinno przynosić Ci dużo frajdy i być rozrywką, która nie pochłania zbyt wysokich pokładów energii.

Poprzedni artykułJak zrobić tanie makro?
Następny artykułGolfowe emocje z udziałem kobiet na Oskoma Ladies Cup