Na stronie głównej bukmachera Totalbet można przeczytać o możliwości otrzymania bonusu bez depozytu. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Postanowiliśmy się o tym przekonać!

Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?
Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?

Totalbet bonus bez depozytu

Każdy legalny bukmacher w Polsce może oferować swoim graczom bonusy bukmacherskie. W przypadku Totalbet nowi klienci mogą otrzymać nawet dwie premie na start – jedną bez wpłaty własnej, a drugą po dokonaniu depozytu numer jeden.

Bonus bez depozytu, o którym jest mowa w tym momencie, to specjalny freebet w wysokości 25 PLN. Aby go odebrać, gracz nie musi nic wpłacać. Jedynym warunkiem jest zweryfikowanie konta, czyli pokazanie skanu dokumentu tożsamości.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Totalbet nie wymaga od nas tego, byśmy wszystkie formalności załatwiali od razu. Jeżeli nam to tylko pasuje, proces weryfikacyjny możemy ukończyć nawet po 3 miesiącach od założenia konta!

Jak dokładnie wygląda przyznawanie premii no deposit w Totalbet? Wszystko jest bardzo proste i odbywa się w sposób automatyczny. Nam tylko pozostaje wykorzystać bonusowe środki i dobrze się bawić.

Co ciekawe i bardzo ważne – wygrane z premii powitalnej bez depozytu nie podlegają warunkom obrotu!

Dokonanie rejestracji w Totalbet nie wiąże się z żadnymi opłatami. A że premię można odebrać bez wpłaty własnej, tak naprawdę nic nie tracimy na wypróbowaniu możliwości tego bukmachera!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET to bukmacher legalny w Polsce?
Następny artykułTotolotek a Zakłady Na żywo
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.