Na stronie głównej bukmachera Totalbet można przeczytać o możliwości otrzymania bonusu bez depozytu. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Postanowiliśmy się o tym przekonać!

Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?
Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?

Każdy legalny bukmacher w Polsce może oferować swoim graczom bonusy bukmacherskie. W przypadku Totalbet nowi klienci mogą otrzymać nawet dwie premie na start – jedną bez wpłaty własnej, a drugą po dokonaniu depozytu numer jeden.

Bonus bez depozytu, o którym jest mowa w tym momencie, to specjalny freebet w wysokości 25 PLN. Aby go odebrać, gracz nie musi nic wpłacać. Jedynym warunkiem jest zweryfikowanie konta, czyli pokazanie skanu dokumentu tożsamości.

Bukmacher Totalbet nie wymaga od nas tego, byśmy wszystkie formalności załatwiali od razu. Jeżeli nam to tylko pasuje, proces weryfikacyjny możemy ukończyć nawet po 3 miesiącach od założenia konta!

LvBET to bukmacher legalny w Polsce?

Jak dokładnie wygląda przyznawanie premii no deposit w Totalbet? Wszystko jest bardzo proste i odbywa się w sposób automatyczny. Nam tylko pozostaje wykorzystać bonusowe środki i dobrze się bawić.

Co ciekawe i bardzo ważne – wygrane z premii powitalnej bez depozytu nie podlegają warunkom obrotu!

Dokonanie rejestracji w Totalbet nie wiąże się z żadnymi opłatami. A że premię można odebrać bez wpłaty własnej, tak naprawdę nic nie tracimy na wypróbowaniu możliwości tego bukmachera!

Rejestracja u bukmachera online na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?
5 (100%) 2 votes