ATP Paryż 2019 to świetna okazja nie tylko do obejrzenia tenisa na najwyższym poziomie. Bukmacher Betclic na tę imprezę przygotował bonus 40 PLN!

Mecze tenisowe z bonusem. Betclic daje 40 PLN!
Mecze tenisowe z bonusem. Betclic daje 40 PLN!

Tenisowy bonus na Betclic.pl

Mecze tenisowe online pod koniec października znów zainteresują większe grono osób. Wszystko dzięki turniejowi ATP w Paryżu, w którym najlepsi zawodnicy świata powalczą na kortach o jeden z ostatnich pucharów do zdobycia w tym roku.

Bukmacher legalny Betclic ma dla graczy bonus 40 PLN na tę niezwykłą okazję. Co bardzo ważne, zasady nie są skomplikowane, a wszystko można załatwić dosłownie w kilka minut!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dużo zależy w tym przypadku od szczęścia i umiejętności typerskich. Gracze od Betclic dostaną bonus tylko w przypadku, gdy w tym tygodniu uczestnicy promocji postawią przynajmniej trzy zwycięskie kupony tylko z typami na tenis.

⬇️ Jakie kupony biorą udział w promocji? ⬇️

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs minimalny 1.70
  • Tylko mecze tenisowe
  • Wielokrotne
  • Postawione LIVE bądź pre-match
  • Zagrane od 28.10 do 03.11

Typy na tenis można znaleźć samemu w sieci albo też zdecydować się na indywidualną analizę poszczególnych meczów. Wszystko zależy od obranej strategii. Jeżeli jest skuteczna, na pewno jest prawidłowa!

Obstawianie tenisa w internecie. Kasa 40 PLN na grę!

Mecze tenisowe na stronie Betclic można obstawiać, ale możliwe jest także ich oglądanie w formie transmisji wideo. Turnieje ATP i nie tylko są zawsze dostępne w aplikacji oraz na stronie bukmachera, dzięki czemu możliwe jest obstawianie i jednoczesne śledzenie wydarzeń na korcie.

Dodatkowe pieniądze z promocji opisywanej w tym wpisie mają pojawić się na odpowiednich kontach do końca 5 listopada. Środki przed zleceniem wypłaty trzeba obrócić.

Jak wygląda stawianie bonusu? Przytoczymy tutaj fragment regulaminu, tak aby potem nie doszło do żadnych nieporozumień:

„Aby mogły być wypłacone, bonusy bukmacherskie muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w ciagu 90 dni od przyznania.”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusowy hat-trick u bukmachera Forbet. Codziennie 50% do 500 PLN!
Następny artykułGdzie znajdę najwyższe kursy bukmacherskie na mecze?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.