Jak wygląda sprawa licencji w przypadku bukmachera LvBET? Czy jest to portal do obstawiania, z którego korzystanie jest zgodne z obowiązującym u nas prawem?

LvBET to bukmacher legalny w Polsce?
LvBET to bukmacher legalny w Polsce?

Polski legalny bukmacher LVbet

Marka LvBET bardzo często pojawia się na różnego rodzaju banerach reklamowych podczas meczów piłkarskich i nie tylko. Jest to pierwsza oznaka tego, że działa w naszym kraju legalnie, ponieważ reklamowanie podmiotów zagranicznych bez licencji jest surowo karane i zabronione.

Bukmacher LvBET posiada dwie licencje. Na mocy jednej z nich może przyjmować zakłady od graczy w punktach naziemnych, natomiast druga pozwala mu na prowadzenie działalności internetowej.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do marki z tego wpisu przekonuje się coraz więcej graczy. W ofercie LvBET znaleźć można sporo promocji, dobry bonus powitalny na start, a także aplikację mobilną, która sprawia, że granie poza domem jest po prostu wygodne!

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, czy można grać w LvBET całkowicie legalnie, odpowiadamy już teraz: oczywiście, że tak! Co ciekawe, wcale nie wiąże się to z ciągłym płaceniem podatku od wniesionej stawki. Wszystko dlatego, że bukmacher często organizuje promocje, które niwelują opłatę na rzecz państwa.

W jaki sposób rozpocząć grę u bukmachera LvBET? Wystarczy do tego założenie konta internetowego. Można to zrobić na stronie www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.