Zakłady bukmacherskie Etoto to jedna z kilkunastu legalnych marek branżowych dostępnych w naszym kraju. Co sądzą o niej gracze?

Jakie są opinie graczy o Etoto?
Jakie są opinie graczy o Etoto?

Opinie o Etoto

Bukmacher Etoto działa na polskim rynku od 2011 roku. Właśnie w tym czasie otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów. Najpierw skupiał się głównie na działalności stacjonarnej, by w chwili obecnej rozwijać się głównie online.

Opinie na temat Etoto są w większości pozytywne. Gracze przede wszystkim chwalą sobie u tego bukmachera dobre kursy, przejrzystą stronę internetową oraz dobry bonus powitalny na start.

„Etoto to mój ulubiony bukmacher, na pewno ze względu na ofertę z tenis i siatkówki bo to moje najczęściej grane dyscypliny. Poza tym w Etoto mam dobre kursy i codziennie bonusy, które wykorzystuję na grę w zakładach.” – opinia z forum betonline.net.pl

Bez wątpienia ogromną zaletą opisywanego bukmachera są organizowane przez niego promocje. Oferty dostępne są tak naprawdę w każdym tygodniu, począwszy od ciekawych premii za wpłatę, a kończąc na powiększonych wygranych w wybranych wydarzeniach.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto rejestracja konta

Rejestracja konta w Etoto odbywa się w bardzo szybki sposób. Z racji tego, że bukmacher posiada koncesję niezbędną do prowadzenia działalności w naszym kraju, gra u niego jest w stu procentach zgodna z prawem i nie musimy martwić się tutaj o żadne przykre konsekwencje.

Przeglądając fora internetowe dotyczące bukmacherki, nietrudno zauważyć, że w przypadku Etoto najwięcej narzeka się na brak Skrilla w metodach płatności oraz nieaktywną funkcję typowania Wirtualnych Sportów.

Przedstawiciele Etoto wsłuchują się w potrzeby klientów. Marka z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza i prawdopodobnie już wkrótce wprowadzi do oferty kolejne nowości, dzięki którym będzie zbierać jeszcze lepsze opinie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułPremia na start w Forbet
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.