Czy są takie rozgrywki, które obstawia się lepiej od innych? Przekonajcie się o tym, czytając nasz poradnik dla początkujących i nie tylko!

Jakie ligi najlepiej obstawiać?
Jakie ligi najlepiej obstawiać?

Najlepsze ligi piłkarskie do obstawiania

Wielu graczy zadaje na forach czy grupach dyskusyjnych pytanie, jakie ligi najlepiej obstawiać. Nie ma w tym nic złego, bo przecież każdy z nas poszukuje sposobu na to, by wygrywać u bukmachera.

Czy można jednak z całą pewnością powiedzieć, że mecze w Anglii są zawsze lepsze od tych we Włoszech czy Polsce? Oczywiście, że nie, chociaż są też pewne „ale”, o których trzeba wspomnieć.

W ligach azjatyckich czy nieco bardziej „egzotycznych” często pada wiele goli czy pokazywanych jest dużo kartek. Niektórzy grają mecze z takich rozgrywek na żywo i w ten sposób zarabiają. Mogą tym samym powiedzieć, że to właśnie te ligi są dla nich najlepsze. Ktoś inny może za to się z tym nie zgodzić, bo głownie zarabia na meczach z Polski.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakby na to nie spojrzeć, każdy z nas gra nieco inaczej, a co za tym idzie – w innych zakładach będzie skuteczniejszy. Na pewno początkującym nie zaproponuje się rozgrywek z pokaźnymi kursami, które wymagają sporej uwagi i skupiania się na detalach meczu. Nie jest jednak tak, że takich meczów w ogóle nie poleca się nikomu!

Mimo że nie ma uniwersalnych lig polecanych każdemu, kto bawi się w bukmacherkę, na pewno można wskazać takie, które wydają się dość trudne do gry. Mowa tu o naszej rodzimej Ekstraklasie, angielskiej Premier League czy włoskiej Serie A.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWysokie kursy – wysoka skuteczność?
Następny artykułJak szukać ustawionych meczów?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.