Odpowiedź na pytanie jak szukać ustawionych meczów nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się niektórym wydawać. Warto poświęcić temu dość kontrowersyjnemu tematowi!

Jak szukać ustawionych meczów?
Jak szukać ustawionych meczów?

Ustawione mecze – fixy i insidery

Warto zacząć przede wszystkim od tego, co ma się na myśli pisząc ustawione mecze. W głównej mierze nie chodzi tylko o takie wydarzenia, gdzie gracze dwóch drużyn dogadują się ze sobą na temat wyniku czy liczby goli. Owszem, jest to podstawa, ale taka, od której mamy kilka wyjątków.

Mecz, w którym jedna drużyna gra o nic, a druga o utrzymanie też może być uznawany za „ustawkę”, podobnie jak starcie ekip, którym do awansu z grupy wystarcza remis. Mimo że wcale nikt nie musi się w tym przypadkach dogadywać przy zielonym stoliku, rezultaty wydają się przesądzone.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do ustawionych meczów należy podchodzić z odpowiednim dystansem. Takie wydarzenia nie zawsze dają zarobić dużo, bowiem bukmacherzy również mają pewne informacje i mogą je uwzględnić w swoich notowaniach. Inną kwestią jest fakt, że firma bukmacherska ma prawo wycofać jakiś mecz z oferty i – wbrew pozorom – lubi z tego przywileju korzystać.

Jeżeli chcecie zajmować się „ustawkami bukmacherskimi”, znajdzie dobre forum bukmacherskie, analizujcie mecze pomiędzy poszczególnymi drużynami i w miarę możliwości starajcie się zdobywać informacje z pewnych źródeł.

Bukmacherem dobrym do grania ustawionych pojedynków jest taki, w ofercie którego znaleźć można mecze z niższych klas rozgrywkowych. Do takich należy, między innymi, legalny portal www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie ligi najlepiej obstawiać?
Następny artykułWirtualne Sporty LvBET. Bonus 100 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.