Nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd w typowaniu. Jeżeli posiadają konto w Etoto, raz w tygodniu mają prawo do odebrania zwrotu w wysokości 50 PLN! Na czym dokładnie to polega?

Jak otrzymać zwrot przegranych w Etoto?
Jak otrzymać zwrot przegranych w Etoto? Git Typ to dobre rozwiązanie?

Zwrot w Etoto – Git Typ

W ramach specjalnej promocji o nazwie GIT TYP w każdym tygodniu przygotowuje się listę meczów objętych akcją cashbackową. Jeżeli gracz zagra na dane spotkanie, a typ okaże się nieprawidłowy, będzie mógł zgarnąć zwrot części postawionych pieniędzy.

Tylko Zakłady Na Żywo są brane pod uwagę, a kurs promocyjnego typu musi wynosić minimum 1,95. Warto podkreślić, że uczestnicy oferty nie mogą w kuponie postawić więcej niż jednego spotkania!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy zwrot przyznawany jest tylko za kupon zagrany za minimum 100 PLN. GIT TYP umożliwia odzyskanie połowę tej kwoty, czyli 50 PLN.

Wszyscy gracze zarejestrowani w Etoto mogą odbierać cashback 50 PLN raz w tygodniu. Oferta jest ważna do odwołania i dostępna dla każdego.

Jak otrzymuje się ewentualny zwrot? To bardzo proste – na ekranie komputera pojawia się informacja w postaci powiadomienia pop-up. Jeżeli zatwierdzicie bonus, zostanie on w ciągu kilkunastu minut dodany do konta!

Bardzo ważna informacja! Bonus powitalny Etoto łączy się z tą ofertą, co oznacza, że można odebrać i premię na start i zwrot! Oczywiście, z każdej z tych promocji należy skorzystać w odpowiednim odstępie czasu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek a Zakłady Na żywo
Następny artykułObstawianie meczów bez rejestracji
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.