Nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd w typowaniu. Jeżeli posiadają konto w Etoto, raz w tygodniu mają prawo do odebrania zwrotu w wysokości 50 PLN! Na czym dokładnie to polega?

Jak otrzymać zwrot przegranych w Etoto?
Jak otrzymać zwrot przegranych w Etoto?

W ramach specjalnej promocji o nazwie GIT TYP w każdym tygodniu przygotowuje się listę meczów objętych akcją cashbackową. Jeżeli gracz zagra na dane spotkanie, a typ okaże się nieprawidłowy, będzie mógł zgarnąć zwrot części postawionych pieniędzy.

Tylko Zakłady Na Żywo są brane pod uwagę, a kurs promocyjnego typu musi wynosić minimum 1,95. Warto podkreślić, że uczestnicy oferty nie mogą w kuponie postawić więcej niż jednego spotkania!

Każdy zwrot przyznawany jest tylko za kupon zagrany za minimum 100 PLN. GIT TYP umożliwia odzyskanie połowę tej kwoty, czyli 50 PLN.

Na czym polega bonus bez depozytu Totalbet?

Wszyscy gracze zarejestrowani w Etoto mogą odbierać cashback 50 PLN raz w tygodniu. Oferta jest ważna do odwołania i dostępna dla każdego.

Jak otrzymuje się ewentualny zwrot? To bardzo proste – na ekranie komputera pojawia się informacja w postaci powiadomienia pop-up. Jeżeli zatwierdzicie bonus, zostanie on w ciągu kilkunastu minut dodany do konta!

Bardzo ważna informacja! Bonus powitalny Etoto łączy się z tą ofertą, co oznacza, że można odebrać i premię na start i zwrot! Oczywiście, z każdej z tych promocji należy skorzystać w odpowiednim odstępie czasu.

Zobacz, jaki bonus możesz odebrać – www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak otrzymać zwrot przegranych w Etoto?
5 (100%) 2 votes