Gra u bukmachera bez pieniędzy – wydaje się, że to totalna abstrakcja. Czy jednak aby na pewno? Sprawdźmy, czy rzeczywiście nie da się obstawiać bez środków na koncie!

Gra u bukmachera bez pieniędzy
Gra u bukmachera bez pieniędzy

Obstawianie meczów kojarzy nam się z inwestowaniem pieniędzy i jest to słuszne podejście. W tym wpisie zajmiemy się jednak wyjątkowymi sytuacjami, gdy żadne środki nie są wymagane do postawienia kuponu.

Niestety, jak pewnie się domyślacie, nieczęsto zdarza się okazja do grania u bukmachera za darmo. Przede wszystkim taką możliwość mamy, gdy dana strona przyznaje bonusy bez depozytu.

Obecnie najwyższą premią na rynku jest Totalbet bonus bez wpłaty. Może otrzymać ją każdy, kto zarejestruje się u tego bukmachera i zweryfikuje swoje dane osobowe.

Typowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?

A czy na premie bez depozytu mogą liczyć także osoby, które posiadają już konto u konkretnego bukmachera? Oczywiście, że tak! Trzeba jednak pamiętać o tym, iż tego typu prezenty przyznawane są głównie bardzo aktywnym graczom lub w trakcie trwania ważnych wydarzeń sportowych.

Minusem typowania meczów bez pieniędzy jest fakt, że ewentualne wygrane nie zawsze traktowane są od razu jak gotówka. Taki bonus trzeba obrócić pewną ilość razy, a dla początkujących graczy nie zawsze jest to łatwe.

Jeżeli chcecie odebrać darmowy bonus bez wpłaty, wystarczy, że zarejestrujecie się na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Gra u bukmachera bez pieniędzy
5 (100%) 2 votes