Gra u bukmachera bez pieniędzy – wydaje się, że to totalna abstrakcja. Czy jednak aby na pewno? Sprawdźmy, czy rzeczywiście nie da się obstawiać bez środków na koncie!

Gra u bukmachera bez pieniędzy
Gra u bukmachera bez pieniędzy

Obstawianie meczów za pieniądze bukmachera

Obstawianie meczów kojarzy nam się z inwestowaniem pieniędzy i jest to słuszne podejście. W tym wpisie zajmiemy się jednak wyjątkowymi sytuacjami, gdy żadne środki nie są wymagane do postawienia kuponu.

Niestety, jak pewnie się domyślacie, nieczęsto zdarza się okazja do grania u bukmachera za darmo. Przede wszystkim taką możliwość mamy, gdy dana strona przyznaje bonusy bez depozytu.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obecnie najwyższą premią na rynku jest Totalbet bonus bez wpłaty. Może otrzymać ją każdy, kto zarejestruje się u tego bukmachera i zweryfikuje swoje dane osobowe.

A czy na premie bez depozytu mogą liczyć także osoby, które posiadają już konto u konkretnego bukmachera? Oczywiście, że tak! Trzeba jednak pamiętać o tym, iż tego typu prezenty przyznawane są głównie bardzo aktywnym graczom lub w trakcie trwania ważnych wydarzeń sportowych.

Minusem typowania meczów bez pieniędzy jest fakt, że ewentualne wygrane nie zawsze traktowane są od razu jak gotówka. Taki bonus trzeba obrócić pewną ilość razy, a dla początkujących graczy nie zawsze jest to łatwe.

Jeżeli chcecie odebrać darmowy bonus bez wpłaty, wystarczy, że zarejestrujecie się na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie bez ryzyka. Jakie są wady i zalety?
Następny artykułWygrywanie u bukmachera. Prawda czy mit?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.