Piłka nożna, tenis, a może baseball? Nieważne co ktoś lubi obstawiać – zawsze liczą się najwyższe kursy bukmacherskie na mecze! Gdzie można je znaleźć?

Gdzie znajdę najwyższe kursy bukmacherskie na mecze?
Gdzie znajdę najwyższe kursy bukmacherskie na mecze?

Jak wygrywać dużo u bukmachera?

W obstawianiu dobre typy bukmacherskie są niezwykle istotne, ale bez wysokich kursów trudno o regularne zarabianie zadowalających sum. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by wiedzieć, gdzie najwyższe kursy na mecze można znaleźć.

W kwestii kursów na pewno dominują przede wszystkim ci najpopularniejsi bukmacherzy. Ich pozycja nie wzięła się przecież znikąd. Jeżeli chodzi o kursy, na pierwszym miejscu jest www.eFortuna.pl – w wielu przypadkach to właśnie ta firma znajduje się na szczycie kursowych zestawień.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli obstawiacie piłkę nożną oraz tenis, powinniście być zadowoleni z oferty kursowej na www.STS.pl. Bukmacher ten nie tylko proponuje godne warunki gry, ale też oferuje mecze online za darmo.

Gdzie najlepsze kursy na mecze?

Nie można powiedzieć, że zawsze liczą się tylko kursy. W przypadku Betfan istotna jest też promocja pozwalająca na obstawianie bez podatku. Dzięki niej można zniwelować różnicę kursową, a nawet zyskać jeszcze więcej, niż w przypadku stron, gdzie notowania są pokaźniejsze.

Do grania w Betfan wymagane jest darmowe konto i tutaj bardzo dobra wiadomość – na start na stronie www.Betfan.pl dostaje się nawet 3100 PLN! To naprawdę ogromna suma jak na polskie realia!

Nie zawsze bukmacher z grona tych najlepszych musi oferować najwyższe kursy. Są takie mecze, gdzie pewne okoliczności faworyzują mniej znane marki.

Najwyższe kursy bukmacherskie w internecie

Szczególnie często różnice widać przy meczach piłkarskiej reprezentacji Polski. Organizuje się przy nich wiele promocji, a tym samym na potencjalne wygrane wpływ mają już nie tylko same suche liczby.

Wyróżniającą się ofertę kursową można też znaleźć na www.Betclic.pl. To nieprawda, ze ten bukmacher jest nielegalny – w naszym kraju od pewnego czasu działa na 100% zgodnie z przepisami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze tenisowe z bonusem. Betclic daje 40 PLN!
Następny artykułBetfan na telefon. APK do zainstalowania na systemie Android – jak pobrać?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.