W twojej okolicy znajduje się punkt stacjonarny Fortuna, ale nie wiesz w jakich godzinach jest czynny? Żaden problem – sprawdź już teraz!

Fortuna bukmacher. Jakie godziny otwarcia?
Fortuna bukmacher. Jakie godziny otwarcia?

Godziny otwarcia bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna poosiada kilkaset oddziałów w całym kraju. Jeżeli chcemy sprawdzić, gdzie w naszej okolicy znajdują się jego punkty, wystarczy, że odwiedzimy oficjalną stronę do obstawiania online.

Gracze często nie mają pojęcia, kiedy czynna jest Fortuna. Pytają się także, czy bukmacher działa w niedziele, szczególnie te niehandlowe. I chociaż wszystko na pozór wydaje się zagmatwane, absolutnie takie nie jest.

Godziny otwarcia punktów Fortuny są wyjątkowo dogodne dla graczy. Warto jednocześnie podkreślić, że w okresie ważnych wydarzeń sportowych oddziały zazwyczaj działają dłużej, co ogłaszane jest z odpowiednim wyprzedzeniem.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
poniedziałek10:00 – 17:30
wtorek 9:30 – 18:30
środa 9:30 – 18:30
czwartek 9:30 – 18:30
piątek 9:00 – 19:00
sobota 8:30 – 17:30
niedziela 8:30 – 17:00

Oczywiście, istnieje sposób, by nie martwić się tym, w jakich godzinach można grać u bukmachera. Wystarczy do tego konto internetowe w portalu Fortuny. Rejestracja zajmuje tutaj dosłownie chwilę, a cały proces jest na tyle nieskomplikowany, że poradzi sobie z nim nawet początkujący.

Jeżeli chcecie obstawiać mecze przez internet, profil gracza założycie w każdej dogodnej dla siebie chwili. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę www.eFortuna.pl. Obecnie przy rejestracji można podać specjalny kod promocyjny: BETONLINE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia na start w Forbet
Następny artykułLvBET to bukmacher legalny w Polsce?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.