Niedziela handlowa czy niehandlowa? W Polsce nie dla wszystkich jest jasne, kiedy mogą robić zakupy, gdy w kalendarzu jest „czerwona kartka”. A jak to wygląda w przypadku bukmacherów? 

Czy bukmacher jest czynny w niedziele?
Czy bukmacher jest czynny w niedziele?

Bukmacher w niedzielę otwarty czy nie?

Ustawa o niedzielach bez handlu budzi sporo kontrowersji, jednak nie tym będziemy się dzisiaj zajmować. Odpowiemy jednak na pytanie, czy bukmacher jest czynny w niedziele. I nie chodzi tutaj tylko o te „normalne”, ale także te, podczas których nie możemy wybrać się na zakupy do typowego sklepu stacjonarnego.

Dobra wiadomość jest taka – bukmacherzy nie są uznawani za firmy świadczące usługi handlowe. Jeżeli więc tylko mamy na to ochotę, możemy wybrać się do punktu marki Fortuna czy Etoto i puścić kupon z wybranymi przez siebie meczami.

Bukmacherzy w niedziele niehandlowe funkcjonują tak samo, jak w każde inne. Nie można jednak liczyć na to, że punkty są długo otwarte, a więc jeżeli zależy nam na grze późnym wieczorem, przede wszystkim powinniśmy sprawdzić godziny otwarcia oddziałów w naszej okolicy.

Oczywiście, znacznie lepszym wyborem jest rejestracja u bukmachera internetowego. Strony do obstawiania funkcjonują 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Możemy zatem grać codziennie i to dokładnie wtedy, gdy tylko mamy na to ochotę lub czas.

W chwili obecnej najdłużej otwarty dla graczy jest bukmacher LvBET. Można w nim obstawiać nawet do godziny 21! Co by nie mówić, to najlepszy na ten moment wybór dla osób, które wolą tradycyjne metody zamiast nowoczesnego grania online.

Chcesz spróbować bukmacherki w internecie? Rejestracja darmowego konta na www.Etoto.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWirtualne Sporty LvBET. Bonus 100 PLN!
Następny artykułJak odebrać bonus bez depozytu w Etoto?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.