Aż 20 PLN za każdą bramkę Polaków płaci bukmacher legalny Forbet. Poznaj szczegóły tej promocji, ponieważ jest ona ważna jeszcze tylko przez kilkadziesiąt godzin!

Bonus za gole Polaków. Forbet płaci 20 PLN!
Bonus za gole Polaków. Forbet płaci 20 PLN!

Bonus za gole Polski w Forbet

W ramach najnowszej promocji bukmachera Forbet każdy gracz może otrzymać 20 PLN w formie premii za każdego gola, jakiego Polska zdobędzie w starciu eliminacji Euro 2020 z Macedonią Północną.

Nie trzeba być uzdolnionym matematycznie, by dokładnie policzyć, ile można zyskać. Co bardzo ważne, Forbet nie nakłada żadnych limitów co do maksymalnej wartości prezentu!

forbet kod promocyjny 2019
forbet kod promocyjny 2019

Euro 2020 eliminacje bonusy

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do tej oferty, nie jest ci potrzebny żaden kod VIP Forbet. Twoim jedynym zadaniem jest zagranie odpowiedniego kuponu. Warunki znajdziesz poniżej:

  • Stawka 79 PLN
  • Co najmniej trzy typy
  • Typ związany z meczem Polaków z Macedonią
  • Minimalny kurs 1.30

Dodatkowe środki są przyznawane jako bonus. Gracz nie może żadnego z typów kwalifikacyjnych postawić w ofercie LIVE, gdyż tym samym przekreśli swoją szansę na możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy.

Wirtualne Sporty Forbet także nie są brane pod uwagę w tej akcji promocyjnej. Liczą się jedynie zakłady na prawdziwe mecze piłkarskie, które znaleźć można w ofercie pre-match na stronie Forbet lub w aplikacji mobilnej tego bukmachera.

Obrót premią wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w zakładzie AKO musi wynosić 1.20. Prezent od Forbet oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi również 30 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie MŚ U-20. LV BET przygotował konkurs z nagrodami!
Następny artykułTotalbet daje codziennie 40 PLN zwrotu na Wirtualne Sporty!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.