Bez bez depozytu wydaje się być pozbawiony wad, bo przecież mówimy o pieniądzach, które dostaje się za nic. Czy jednak aby na pewno to zawsze dobry wybór?

Bonus bez depozytu - czy to zawsze dobry wybór?
Bonus bez depozytu – czy to zawsze dobry wybór?

Bonus bez wpłaty, bez depozytu, no deposit – czy to dobra rzecz?

Jakby na to nie patrzeć, bonusy bez depozytu to najpopularniejsza forma promocji bukmacherskich wśród graczy. Wielu typerów poluje każdego dnia na tego rodzaju oferty, a wielu stało się niemal ekspertami od odbierania kasy bonusowej.

Mimo że nie każdy odważy się zadać sobie to pytanie, warto pomyśleć, czy bonus bez depozytu jest dobry pod każdym względem. Nie ma on wad? Oczywiście, że ma – dla wielu pewnie nawet sporo!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Jak wziąć kasę od bukmachera, by tego nie żałować?

Bonus bez depozytu to rzeczywiście pieniądze, które otrzymuje się od bukmachera bez konieczności wpłacania własnych środków. Problem w tym, że takie premie są zazwyczaj niższe od bonusów za depozyt.

Jakby tego było mało, bukmacher, który daje premię bez wpłaty, często nie oferuje równie atrakcyjnych innych promocji powitalnych. I tu zaczynają się schody, dla tych, co premię No Deposit chcieli tylko potraktować jako swego rodzaju dodatek.

W dzisiejszym świecie nie ma rzeczy idealnych i bonusy od bukmacherów nie są tutaj wyjątkiem. Warto zawsze na wszystko patrzeć dość krytycznym okiem, bo nie zawsze to na pozór najlepsze rzeczywiście takie jest.

Najpopularniejszy bonus powitalny bez depo w Polsce to 29 PLN w STS z kodem promocyjnymBETONLINE„. Zamiast tego można też pomyśleć o odebraniu 3050 PLN w Betfan czy kwocie 510 zł jako cashback w Betclic (kod promocyjny: KOD510)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł200 PLN dla nowych graczy STS. Obstawianie ME w siatkówce bez ryzyka!
Następny artykułBonusowy hat-trick u bukmachera Forbet. Codziennie 50% do 500 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.