Legalny bukmacher Betclic Polska otrzymał licencję na działalność hazardową. Jakie promocje i bonusy bukmacherskie oferuje? Jaki jest aktualny kod promocyjny do Betclic?

kod promocyjny betclic kod500
BetClic w Polsce daje cashback 500 PLN!

BetClic bonus na start

Nadszedł czas kiedy w końcu możemy przedstawiać BetClic bonus powitalny dla Polaków, gdyż oferta jest naprawdę atrakcyjna. Betclic oferuje nowym klientom aż 500 PLN do zakładu bez ryzyka, czyli jeśli zagramy nasz pierwszy kupon i okaże się przegrany to Betclic zwraca stawkę kuponu aż do 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic to: KOD500. Kod wpisujemy podczas rejestracji na stronie legalnego w Polsce bukmachera www.betclic.pl

Opinie o Betclic potwierdzają to co było już wiadome przed jego startem, oferta zakładów, kursy i niska marża plasuje tego bukmachera w pierwszej trójce najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic Polska. Licencja i data startu 2019

Na ten moment nie mamy konkretnych informacji dotyczących tego, co znajdzie się jeszcze w ofercie BetClic. Z grafiki dostępnej na oficjalnej stronie marki można wywnioskować, iż będzie pozwalała na grę zarówno przez portal WWW, jak i aplikację, a to wszystko w bardzo nowoczesnej formie!

Wielu graczy liczy na to, że u nowego-starego bukmachera będzie można na dobry początek odebrać bonus bez depozytu. Na pewno byłaby to świetna forma promocji, ale jest za wcześnie na szukanie wiarygodnych informacji na ten temat.

A ty jak podchodzisz do licencji BetClic? Nie możesz doczekać się startu tego bukmachera, czy może jesteś zadowolony z miejsca, w którym obecnie obstawiasz?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic Polska. Licencja jest, jakie bonusy i kod promocyjny?
4.5 (90%) 4 vote[s]