Legalny bukmacher Betclic Polska otrzymał licencję na działalność hazardową. Jakie promocje i bonusy bukmacherskie oferuje? Jaki jest aktualny kod promocyjny do Betclic?

kod promocyjny betclic kod500
BetClic w Polsce daje cashback 500 PLN!

BetClic bonus na start

Nadszedł czas kiedy w końcu możemy przedstawiać BetClic bonus powitalny dla Polaków, gdyż oferta jest naprawdę atrakcyjna. Betclic oferuje nowym klientom aż 500 PLN do zakładu bez ryzyka, czyli jeśli zagramy nasz pierwszy kupon i okaże się przegrany to Betclic zwraca stawkę kuponu aż do 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic to: KOD500. Kod wpisujemy podczas rejestracji na stronie legalnego w Polsce bukmachera www.betclic.pl

Opinie o Betclic potwierdzają to co było już wiadome przed jego startem, oferta zakładów, kursy i niska marża plasuje tego bukmachera w pierwszej trójce najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic Polska. Licencja 2019

Tak, to w stu procentach prawda, że strona Betclic Polska działa zgodnie z przepisami. Licencja jest dla tej firmy wystawiona przez Ministerstwo Finansów i aktywna w tym roku.

Wielu graczy liczy na to, że u nowego-starego bukmachera można odebrać bonus bez depozytu. Tak jednak nie jest – obecny bonus podaliśmy wam powyżej i to póki co jedyna forma promocji powitalnej z jakiej można u niego skorzystać!

A ty grasz już na stronie bukmachera Betclic czy dopiero planujesz założenie u niego konta? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLV BET Sprawdź Kupon Online. Wygrałeś czy nie?
Następny artykułEtoto bonus na maj 2019. 20 PLN bez depozytu + 1000 PLN!
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.