Wiadomo już na sto procent, że strona BetClic Polska wystartuje w 2019 roku. Kiedy dokładnie nastąpi początek działalności nowego-starego buka? Oto garść ważnych informacji!

BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?
BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?

BetClic bonus na start

Jeszcze na pewno jest za wcześnie o tym, by przedstawiać BetClic bonus powitalny dla Polaków, jednak z całą pewnością można ogłosić, że ta firma bukmacherska wystartuje w naszym kraju jeszcze przed końcem pierwszego półrocza!

Według najnowszych danych, jakie znaleźć można na różnych stronach internetowych, BetClic w Polsce zadebiutuje dokładnie w czerwcu 2019 roku. Prawdopodobnie będzie to początek tego miesiąca, ale w tej kwestii głosy są jeszcze podzielone.

etoto freebet za darmo online
etoto freebet za darmo online

BetClic Polska. Licencja i data startu 2019

Na ten moment nie mamy konkretnych informacji dotyczących tego, co dokładnie znajdzie się w ofercie BetClic. Z grafiki dostępnej na oficjalnej stronie marki można wywnioskować, iż będzie pozwalała na grę zarówno przez portal WWW, jak i aplikację, a to wszystko w bardzo nowoczesnej formie!

Wielu graczy liczy na to, że u nowego-starego bukmachera będzie można na dobry początek odebrać bonus bez depozytu. Na pewno byłaby to świetna forma promocji, ale jest za wcześnie na szukanie wiarygodnych informacji na ten temat.

A ty jak podchodzisz do licencji BetClic? Nie możesz doczekać się startu tego bukmachera, czy może jesteś zadowolony z miejsca, w którym obecnie obstawiasz?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?
5 (100%) 2 votes