Bukmacher Betclic przygotował promocję o nazwie Pewny Zakład. Bez względu na to, czy graczowi się poszczęści, czy nie, nie wyjdzie z pustymi rękoma!

Betclic Pewny Zakład - zwrot do 40 PLN dla każdego!
Betclic Pewny Zakład – zwrot do 40 PLN dla każdego!

Betclic pewny zakład

Przygotowany na stronie Betclic bonus dostępny jest dla wszystkich, którzy posiadają konto u tego bukmachera. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by profil założyć nawet i teraz.

Przypominamy, że Betclic działa w Polsce legalnie, a przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny KOD500 – dla nowych graczy na dobry początek przygotowano cashback do 500 PLN!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Pełny zwrot stawki dla każdego typera!

Pewny Zakład to promocja, dzięki której otrzymuje się pełny zwrot stawki zagranej w kuponie spełniającym kilka prostych wymagań. Jak dokładnie to działa? Tutaj nie ma nic szczególnie skomplikowanego.

Kupon promocyjny to:

  • Stawka od 20 do 40 PLN
  • Co najmniej 5 typów z piłki nożnej
  • Tylko kupony wielokrotne!
  • Minimalny kurs łączny 5.00!

Oferta specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie w dniach od 13 do 15 sierpnia. Trzeba się do niej zapisać, by zagwarantować sobie prawo do otrzymania ewentualnego zwrotu stawki!

Dodatkowe środki przyznane zostaną graczom w dniu 16 sierpnia, czyli najbliższy piątek.

Nieważne jest to czy lubisz obstawiać prematch, czy raczej grasz na LIVE. Do opisywanej promocji kwalifikują się kupony zarówno przedmeczowe, jak i te zagrane już w trakcie trwania wydarzeń sportowych.

Bądź z nami na bieżąco – sprawdź, co jeszcze jest dostępne na naszej stronie. Kto wie, może znajdziesz tu bonus, o jakim jeszcze nie słyszałeś? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3050 zł dla nowych graczy Betfan. Najwięcej w Polsce!
Następny artykułSTS legalny poker w internecie. Oszustwo czy nie?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.