Posiadasz karnet na mecze Stali Mielec? LV BET przyzna ci bonus 50 PLN, który będziesz mógł wykorzystać na obstawianie online!

50 PLN za karnet na mecze Stali Mielec
50 PLN za karnet na mecze Stali Mielec

Bonus za karnet w LV BET

Oferta jest dostępna od dnia 14 stycznia. Przygotowana została w ramach umowy sponsorskiej między bukmacherem LV BET a klubem Stal Mielec. 

Aby odebrać bonus 50 PLN na obstawianie przez internet, gracz musi jedynie przesłać skan karnetu imiennego na mecze mieleckiego zespołu. 

Na jedną osobę przypada tylko jedna premia.  LV BET nie będzie również przyznawał bonusów na różne konta, a ten sam karnet. 

Skan dokumentu uprawniającego do odebrania premii należy wysłać na adres e-mailowy bukmachera organizującego promocję. W temacie wiadomości musimy wpisać „Karnet Stal Mielec”. 

Legalne obstawianie online

Pieniądze z tej promocji podlegają warunkom 4-krotnego obrotu. Gracz musi zagrać za nie na stronie bądź aplikacji LV BET po kursie wynoszącym co najmniej 1.75. 

Tylko karnety na rozgrywki w sezonie 2018/19 są brane pod uwagę. Nie można otrzymać dodatkowych środków w przypadku wejściówek z poprzednich lat. 

Jeżeli nie masz konta u bukmachera organizującego tę ofertę, a jesteś nią zainteresowany, przypominamy, że w formularzu rejestracyjnym możesz wpisać LV BET kod promocyjny 2019!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodwyższone wygrane w LvBET. Jak odebrać bonus?
Następny artykułTotalbet bonus na skoki narciarskie. Jak odebrać 50 PLN?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.