U żadnego innego bukmachera nie można otrzymać nawet 3050 złotych na dobry początek przygody z obstawianiem. Jak zgarnąć najwyższy bonus powitalny w Polsce?

3050 zł dla nowych graczy Betfan. Najwięcej w Polsce!
3050 zł dla nowych graczy Betfan. Najwięcej w Polsce!

Betfan freebet z kodem promocyjnym!

Wszyscy nowi gracze Betfan mogą liczyć na premię na start. Tylko jednak od każdego zależy, czy zdobędzie też dodatkowy freebet 50 złotych.

Czym jest Betfan freebet? To kasa 50 złotych, którą można otrzymać w formie zwrotu w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie. Uwaga! Taki zakład bez ryzyka można otrzymać tylko z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Rejestracja z kodem wygląda dokładnie tak samo, jak standardowa. Jedyna różnica polega na tym, iż wpisujemy specjalne słowo bonusowe w odpowiedniej rubryce. To wszystko.

Standardowy bonus powitalny, poza freebetem, to w Betfan aż 3000 złotych. Takiego prezentu dla nowych graczy nie oferuje żadna inna firma bukmacherska!

Bonus powitalny 3050 PLN w Betfan:

  1. Rejestracja na stronie Betfan.pl z kodem „BETONLINE
  2. Freebet 50 zł
  3. 3x 10% od wpłaty po pierwszym depozycie
  4. Wygrane powiększone x10 po obrocie wcześniejszych bonusów!

Przypominamy, że kod można podać jedynie przy rejestracji. Gracze mający już konto w Betfan nie mają takiej możliwości. Sam freebet przyznawany jest automatycznie!

Zakład bez ryzyka może być aktywowany tylko w kuponach za 20-50 złotych, które będą zawierały minimum 2 zdarzenia o kursie (łącznym!) 2,20 lub wyższym.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.