Bukmacher STS dla nowych graczy przygotował nawet 200 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Oto szczegóły, które warto znać!

200 PLN dla nowych graczy STS. Obstawianie ME w siatkówce bez ryzyka!
200 PLN dla nowych graczy STS. Obstawianie ME w siatkówce bez ryzyka!

Bonus w STS na siatkówkę

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie dokonywały rejestracji na stronie bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto mieć na uwadze, iż jest ważna tylko i wyłącznie przez dwa dni, to jest od 19 do 21 września.

W ramach oferty specjalnej gracz może otrzymać do 200 złotych. Kwota zwrotu zależy od stawki, jaką wykorzysta się w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera STS.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Premia 200 PLN na STS Online PL!

Bonus stworzono na obstawianie ME w siatkówce mężczyzn. Polacy na tym turnieju są jednym z faworytów do zwycięstwa, a więc nie powinno też brakować kibicom chęci do typowania!

Na jedno konto można otrzymać maksymalnie jeden zwrot. Zawsze liczy się zakład numer jeden, a nie ten postawiony za największe pieniądze itp.

Cały czas można wpisać kod promocyjny u bukmachera STS. Brzmi on „BETONLINE„, a dla nowych graczy przygotowano nawet 29 PLN bez depozytu na start i do 1200 PLN przy dokonaniu pierwszego przelewu na konto typerskie.

Nie trzeba śledzić stron internetowych legalnych buków, by być na bieżąco z tym, co oferują. Na łamach naszego portalu zawsze aktualne dane o bonusach i nie tylko! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS legalny poker w internecie. Oszustwo czy nie?
Następny artykułBonus bez depozytu – czy to zawsze dobry wybór?
Nie mam ulubionego bukmachera i drużyny, na którą nigdy nie stawiam. Uważam, że w obstawianiu nie ma miejsca na przesądy, a jedynie na analizę faktów i statystyk. Na łamach portalu Typujemy.info piszę o promocjach, strategiach i legalnych bukmacherach.